Genel Bakış

Mitaş bünyesinde olan Mitaş Cıvata, yerli ve yabancı firmaların bağlantı elemanı ihtiyacını karşılamak amacıyla 1997 yılında Ankara'da kurulmuştur. Mitaş grup bünyesinde 136 ülkeye ihraç başarısı göstermiş ve ülke ekonomisine yaptığı katkılar ile lokomotif sanayi kuruluşu haline gelmiştir. Mitaş Cıvata 17.891 m²'si kapalı alan olmak üzere 50.689 m² alan içerisinde dünyanın en iyi makine ve son teknolojilerinden faydalanarak üretim yapmaktadır. Sektöründe küresel gelişme ve teknolojileri takip eden yatırım politikası ile üretim hatlarını sürekli yenilemektedir.

Mitaş Cıvata müşteri istekleri ve memnuniyetini en ön planda tutmakta, ürün ve hizmet kalitesini sürekli artırarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Mitaş Cıvata;
• ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,
• ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi,
• OHSAS 18001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi,
• EN 14399 ve EN 15048 Fabrika Üretim Kontrolü Uygunluk (CE) sertifikalarına sahiptir.

Mitaş Cıvata; enerji nakil hatları, makine, inşaat, çelik konstrüksiyon, otomotiv, rafineri ve petrokimya gibi sanayi tesisleri için yüksek kalitede bağlantı elemanları üretmektedir.

Tam zamanında üretim felsefesi ile birlikte Mİtaş Cıvata, istenilen kalitede ve çok kısa teslim süreleri ile bağlantı elemanları üreterek müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

Kalite ile teknolojiyi mükemmel bir şekilde birleştirmeyi şimdiden başaran Mitaş Cıvata, dünyayı güçlendirmeye devam ediyor.